Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

W piątek 25.06.2021 uroczyście zakończyliśmy niezwykły rok szkolny. W swoim przemówieniu Pani Dyrektor Małgorzata Białek gratulowała pokonania wielu wcześniej niespotykanych trudności - około 80% zajęć odbyło się w formie zdalnej! Wiązało się to z ogromnym wysiłkiem całej społeczności naszej szkoły.

Ze względu na wciąż trwający stan epidemii, uroczystość została podzielona na trzy części. Jako pierwsi ze szkołą na czas wakacji pożegnali się pierwszoklasiści. Była to dla nich wyjątkowa uroczystość. Oprócz zakończenia roku szkolnego przeżyli swoje ślubowanie. Kolejne uroczystości były pełne gratulacji i podziękowań dla uczniów klas drugich po szkole podstawowej i następnie klas drugich po gimnazjum. Mimo tak długiego okresu nauki zdalnej, było czego gratulować! Nasi uczniowie nie zwolnili tempa ze względu na epidemię.

Rozdaliśmy 46 nagród za osiągnięcia w olimpiadach i konkursach oraz za pracę społeczną na rzecz szkoły oraz 161 dyplomów Summa Cum Laude (rozdawanych uczniom, którzy uzyskali średnią ocen 5.0 i więcej).  

Drodzy Czwórkowicze, trzeba to powiedzieć głośno: jesteście wspaniali i w pełni zasłużyliście na wakacyjny wypoczynek. Zbierajcie siły i doświadczenia. Do zobaczenia we wrześniu.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego przygotowywały klasa 2Ap z wychowawcą prof. Marleną Zielińską oraz klasa 2Cp z wychowawcą prof. Krzysztofem Hennigiem. 

Organizatorzy pragną podziękować paniom prof. Renacie Adamczyk-Nowak,  prof. Sylwii Kosowicz, prof. Małgorzacie Petrowskiej, prof. Elizie Adamiec-Pomponii, prof. Marzennie Maciaś, pani Anicie Mickiewicz, panu Maciejowi Falkowskiemu oraz pani Sylwii Błaszczyk  za pomoc w zorganizowaniu całej uroczystości.

Wszystkie zdjęcia znajdują się w galerii szkolnej Przejdź