Godziny pracy

 

 

Sekretariat szkolny działa od poniedziałku do piątku od 8:00 do 15:00

 

Godziny pracy biblioteki:

Dzień tygodniaGodziny
poniedziałek8:00-15:30
wtorek8:00-15:30
środa8:00-15:30
czwartek8:00-15:30
piątek8:00-15:30

Godziny pracy gabinetu pielęgniarki:

Dzień tygodniaGodziny
poniedziałek 12:00-14:00
wtorek
12:00-14:00
środa
12:00-14:00
czwartek
12:00-14:00
piątek 8:00-14:00

Godziny pracy pedagoga szkolnego:

Dzień tygodniaDorota Szymczyk-GajewskaAgnieszka Rybacka
poniedziałek9.00-14.009.00-10.30
wtorek9.00-14.00
środa12.00-16.009.00-12.00
czwartek9.00-13.00
piątek9.00-13.009.00-9.30

Godziny konsultacji dla uczniów i rodziców

L.p.Nazwisko i imięDzień tygodniaGodzinaSala
1Adamczyk-Nowak Renataśroda14:10 - 15:10sala 22
2Adamiec-Pomponi Elizaponiedziałek13:10 - 14:10gabinet pedagogiczny
3Białek Małgorzataczwartek14:30 - 15:30gabinet dyrektora
4Biegalski Piotrwtorek15:05 - 15:35pokój nauczycielski
5Biesiada Danielponiedziałek15:00 - 16:00sala 23
6Bojanowska Ewawtorek14:15 -15:15sala 27
7Brodzińska-Michalak JoannaŚroda11:20 - 12:20pokój nauczycielski
8Czarkowski KrzysztofŚroda7:45 - 8:30sala 31
9Czyżewski Andrzejwtorek14:00 - 15:00gabinet wicedyrektora
10Czyżewski Łukaszpiątek15:05 - 15:35sala 31
11Drozdowska Renatawtorek / piątek10:30-11:00 / 9:45-10:15zaplecze fizyczne
12Dubai Anetawtorek / piątek15:00-15:30/10:30-11:00zaplecze bilologii
13Dubiel Iwonaśroda14:00 - 15:00sala 11
14Gessek Martapiątek13:15 -14:15sala 28
15Gierat Albertponiedziałek11:15 - 11:45pokój nauczycielski
16Grochowska Martaśroda14:05 - 14:35sala 23
17Grochowski Jakubponiedziałek8:10 - 8:40pokój nauczycielski
18Hajduczenia Nadziejaśroda11:15 - 11:45pokój nauczycielski
19Hajdukiewicz Monikawtorek13:45 - 14:15gabinet pedagogiczny
20Hennig Krzysztofczwartek9:30 - 10:30sala 31
21Hirsch Jacekczwartek9:25 - 10:25sala 38
22Jastak Rafałpiątek13:15 - 14:15pokój nauczycielski
23Katafias Danutawtorek15:00 - 15:30sala 24
24Klebs-Jaranowska Magdalenaponiedziałek14:10 - 15:10pokój nauczycielski
25Kobus Mariapiątek14:10 - 15:10sala 26
26Krasińska Kingapiątek14:10 - 14:40sala 24
27Krause Agnieszkawtorek16:00 -17:00sala 26
28Kurpiewski Damianponiedziałek15:00 - 16:00sala 30
29Lubkowska Hannapiątek13:15 - 14:15sala 32
30Łaszewska Annaczw./pon. Zm. co drugi tydz.13.15 -14.15/7:40-8:40sala 35
31Maciaś Marzennaponiedz.-czwartek15:30 - 15:45biblioteka
32Malinowski Pawełponiedziałek10.30 - 11.30pokój nauczycielski
33Nierychlewska Lillaponiedziałek13:10 -14:10zaplecze biologii
34Nowak Mirosławśroda14:10 - 15:10pokój nauczycieli wf
35Ossowska Annawtorek, co drugi tydz.8:30 - 9:30sala 35
36Palusiński Kamilpiątek15:00 - 16:00sala 25
37Peszyński Wojciechpiątek13:15 - 13:45pokój nauczycielski
38Petrowska Małgorzatawtorek14:10 - 15:10pokój nauczycieli wf
39Piwoński Andrzejponiedziałek14:10 - 15:10pokój nauczycieli wf
40Pławińska-Podkrólewicz Elżbietawtorek15:00 - 16:00sala 36
41Potocka Gabrielawtorek12:10 - 13:10pokój nauczycielski
42Romanek Aleksandrawtorek14.15 - 15.15sala 15
43Rumińska Magdalenawtorek10:30 - 11:30pokój nauczycielski
44Rybacka Agnieszkaśroda14.10 - 15.10gabinet pedagogiczny
45Schmelter Annawtorek14:10 - 15:10pokój nauczycielski
46Schmelter Robertpiątek8:30 - 9:30pokój nauczycielski
47Stańczyk Arkadiuszponiedziałek15:00 - 15:30pokój nauczycielski
48Stępak Marianponiedziałek14:05 - 14:35sekretariat
49Strzyżewska-Pietrucień Inkaśroda8:05 - 9:35pokój nauczycielski
50Szumny Bartoszponiedziałek12.15 - 13.15pokój nauczycielski
51Szymański Jerzyśroda15:55 - 16:25sala 31
52Szymczyk-Gajewska Dorotaczwartek14.00 - 15.00gabinet pedagogiczny
53Tatara Annapiątek10.30 - 11.30pokój nauczycielski
54Tomaszewski Romanpiątek15:00 - 15:30sala 30
55Werner Ewawtorek14:10 - 15:10pokój nauczycielski
56Winkler Jakubwtorek14:10 - 15:10pokój nauczycieli wf
57Wiśniewski Maciejpiątek7:40 - 8:40sala 38
58Wysokińska-Pliszka Magdalenawtorek15:00 -15:30pokój nauczycielski
59Zielińska Marlenawtorek12:15 - 13:15zaplecze biologii
60Żyndul Iwonawtorek15:00 - 16:00pokój nauczycieli wf