Kadra

dyrektorMałgorzata Białek
wicedyrektorAndrzej Czyżewski
pedagogDorota Szymczak-Gajewska, Agnieszka Rybacka
rzecznik praw uczniaRobert Schmelter
bibliotekarz szkolnyMarzenna Maciaś
sekretarz szkołyAnita Mickiewicz
specjalista ds. kadrLidia Jeznach
woźneJustyna Różyńska, Jadwiga Bartosińska

Dyrektor Małgorzata Białek

Wicedyrektor Andrzej Czyżewski

 

Nauczyciele:

ImięNazwiskoPrzedmiot
RenataAdamczyk-Nowakwiedza o społeczeństwie
RenataAdamczyk-Nowakhistoria
RenataAdamczyk-Nowakhistoria i społeczeństwo
Eliza
Adamiec-Pomponiedukacja dla bezpieczeństwa
AgnieszkaBandrowskajęzyk angielski
MagdalenaBerezawiedza o kulturze
MagdalenaBerezajęzyk łaciński
MagdalenaBerezaetyka
MagdalenaBerezapodstawy filozofii
MałgorzataBiałekbiologia
EwaBojanowskajęzyk angielski
JoannaBrodzińska-Michalakjęzyk angielski
IlonaCichońwiedza o społeczeństwie
IlonaCichońhistoria i społeczeństwo
PiotrCiesielskinowe media i warsztaty technik prezentacyjnych
Krzysztof Czarkowskiinformatyka
AndrzejCzyżewskipodstawy przedsiębiorczości
AndrzejCzyżewskigeografia
Łukasz
Czyżewskiinformatyka
AnetaDubaibiologia
IwonaDubieljęzyk polski
MartaGessekwiedza o kulturze
MartaGessekjęzyk polski
DanutaGrodzickainformatyka
Krzysztof Hennigjęzyk angielski
JacekHirschfizyka w medycynie
JacekHirschfizyka
Mariusz
Kanieckiinformatyka
JoannaKarłowska-Pikmatematyka
MirosławaKilińskachemia
Magdalena Klebs-Jaranowskajęzyk angielski
MariaKobusmatematyka
SylwiaKosowiczmatematyka
AgnieszkaKrausematematyka
MariaKuczkowskajęzyk polski
DamianKurpiewskiinformatyka
HannaLubkowskawiedza o kulturze
HannaLubkowskajęzyk polski
MarzennaMaciaśbibliotekarz
LillaNierychlewskachemia
MirosławNowakwychowanie fizyczne
AnnaOssowskachemia
KamilPalusińskimatematyka
Wojciech
Peszyńskiwiedza o społeczeństwie
Wojciech Peszyńskihistoria
i społeczeństwo
AndrzejPiwońskiwychowanie fizyczne
ElżbietaPławińska-Podkrólewiczmatematyka
BarbaraPostekmatematyka
GabrielaPotockawiedza o społeczeństwie
GabrielaPotockahistoria i społeczeństwo
GabrielaPotockahistoria
Monika
Praratjęzyk francuski
MałgorzataPuziojęzyk polski
AleksandraRomanekjęzyk angielski (urlop)
Danuta Rozpłoch -Nowakowskamatematyka
MagdalenaRumińskajęzyk angielski
AgnieszkaRybackajęzyk francuski
AgnieszkaRybackahistoria i społeczeństwo
RobertSchmelterreligia
AnnaSchmelterjęzyk niemiecki
AnnaSchmelteredukacja dla bezpieczeństwa
Robert Skibamatematyka
Krzysztof StefańskiKultura Dalekiego Wschodu z podstawami języka chińskiego i języka japońskiego
JoannaStępakjęzyk francuski
InkaStrzyżewska-Pietrucieńpodstawy przedsiębiorczości
InkaStrzyżewska-Pietrucieńgeografia
Dorota
Szrederjęzyk angielski
BartoszSzumnymatematyka
JerzySzymańskiinformatyka
DorotaSzymczyk-Gajewskaedukacja dla bezpieczeństwa (urlop)
Jarosław
Świdzickifizyka
AnnaTatarajęzyk niemiecki
IwonaTulińskawiedza o kulturze
IwonaTulińskajęzyk polski
EwaWernerjęzyk francuski
KarolWierzchowskireligia
JakubWinklerwychowanie fizyczne
Małgorzata
Wiśniewskajęzyk niemiecki
MaciejWiśniewskifizyka
MagdalenaWysokińska-Pliszkamatematyka
MarlenaZielińskabiologia
IwonaŻyndulwychowanie fizyczne

 

Wychowawcy:

 KlasaWychowawca
11AJoanna Brodzińska-Michalak
21ARRenata Adamczyk-Nowak
31BAgnieszka Bandrowska
41CHanna Lubkowska
51DElżbieta Pławińska-Podkrólewicz
61EAgnieszka Rybacka
72ApMarlena Zielińska
82BpAnna Schmelter
92CpKrzysztof Hennig
102DpBartosz Szumny
112EpMagdalena Klebs-Jaranowska
122AgLilla Nierychlewska
132BgIwona Dubiel
142CgInka Strzyżewska - Pietrucień
152DgJacek Hirsch
162EgMirosław Nowak
173AAneta Dubai
183BGabriela Potocka
193CBarbara Postek
203DAnna Tatara
213EMaciej Wiśniewski
223FMarta Gessek