Międzynarodowe Zawody Matematyczno-Fizyczne w naszej szkole

W piątek 24 listopada w naszej szkole odbędą się Międzynarodowe Zawody Matematyczno-Fizyczne  Náboj  Junior skierowane do uczniów szkół podstawowych. Będziemy gościć 20 czteroosobowych drużyn wraz z opiekunami ze szkół województwa kujawsko-pomorskiego.

Konkurs został objęty patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, a fundatorami nagród są Marszałek Województwa Piotr Całbecki, Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty, firma ONDE oraz UMK w Toruniu.

Náboj Junior odbywa się jednocześnie w kilku krajach Europy: Belgii, Chorwacji, Czechach, Hiszpanii, Holandii, Polsce oraz Słowacji. 

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie https://junior.naboj.org/pl/pl/

Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy miłych wrażeń związanych z matematyką i fizyką oraz z pobytem w naszej szkole.