Życzenia od Dyrekcji

Drodzy koledzy i koleżanki nauczyciele oraz  pracownicy,  szanowni rodzice 
i  wy, kochani uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu,

Zakończyliśmy pomyślnie  rok szkolny 2022/2023. Serdecznie dziękuję wszystkim za solidną i owocną pracę. Uczniom gratuluję bardzo dobrych i dobrych wyników w nauce oraz wielu osiągnięć w olimpiadach i konkursach, a także w rywalizacji sportowej. To dowód waszej dojrzałości, ciekawości wiedzy i ambicji w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Szanowni Państwo, rodzice. Wam dziękuję za wsparcie, współpracę, opiekę i zrozumienie. Łączy nas wspólny cel, jakim jest rozwój młodych ludzi. Życzę Państwu satysfakcji  z osiągnięć Waszych dzieci oraz radości i odpoczynku w czasie wakacji.

Szczególnie serdecznie dziękuję nauczycielom i wychowawcom za codzienną pracę i niecodzienne, a raczej wyjątkowe zaangażowanie w kształcenie uczniów. To Państwo pomagacie rozwijać im zainteresowania, jesteście współautorami ich sukcesów w olimpiadach i konkursach, dbacie o jak najlepsze przygotowanie do matury oraz  przezwyciężenie różnych życiowych problemów.  Dziękuję raz jeszcze za Państwa wysiłek i odpowiedzialność, życzę wytchnienia, odpoczynku i udanych podróży.

Wszystkim Państwu życzę radosnych i ciekawych wakacyjnych przeżyć. Młodzież proszę, by przygody łączyła z rozwagą i odpowiednią dozą ostrożności. Spotkajmy się wszyscy we wrześniu w jak najlepszej formie i nastrojach.

Małgorzata Białek