Geografia na 100% z Wydziałem Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMK!

Szanowni Państwo
 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Uczniów związanym z uzyskaniem jak najlepszych wyników na egzaminie maturalnym Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu organizuje bezpłatne i otwarte repetytorium online z geografii dla tegorocznych maturzystów  pt. Geografia na 100% z Wydziałem Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMK!
Do uczestnictwa w kursie zachęcamy szczególnie uczniów przystępujących do egzaminu maturalnego z geografii, jak również wszystkich innych zainteresowanych geografią, zarówno jej aspektami przyrodniczymi, jak i społeczno-gospodarczymi.

Jest to niepowtarzalna okazja do powtórzenia, uzupełnienia i utrwalenia materiału do najważniejszego egzaminu w życiu młodego człowieka – egzaminu maturalnego. Zajęcia w postaci zdalnej na platformie MS TEAMS będą poprowadzone przez pracowników naukowych Wydziału Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMK w Toruniu – wyłącznie ludzi z pasją do nauki i edukacji.

Proponowane spotkania będą miały formę warsztatowo-wykładową umożliwiającą ugruntowanie i pogłębienie wiedzy Uczniów oraz rozwój ich indywidualnych pasji i zainteresowań. Mając na względzie niezwykle ograniczony czas Abiturientów oraz obserwowaną skuteczność kumulowanych i ukierunkowanych zajęć otwarte repetytorium online odbędzie się w pięciu blokach w dniach 17–21 kwietnia 2023 roku w godzinach 16.00–19.10.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie do dnia 10 kwietnia 2023 roku zgłoszenia w formie formularza elektronicznego pod adresem: https://goo.gl/forms/iemwennT6ywPXjn03. W ciągu kilku dni od dnia rejestracji uczestnicy otrzymają potwierdzenie rejestracji, a następnie linki do poszczególnych spotkań tematycznych.

W razie pytań prosimy o kontakt z dr Aleksandrą Lewandowska (e-mail: amal@umk.pl).

Z wyrazami szacunku
Organizatorzy