Uroczystość zakończenia nauki w IV LO

Kochani maturzyści, Wasza przygoda w IV Liceum Ogólnokształcącym w Toruniu już się zakończyła. Wczoraj niektórzy z Was po raz ostatni przekroczyli próg naszej szkoły. Oficjalnie się pożegnaliśmy, odebraliście świadectwa. Na uroczystości zakończenia nauki nie zabrakło szerokich uśmiechów, dumy, ale też łez i melancholii. Rozpoczęliście swoją przygodę szesnastolatkowie, świeżo po ukończeniu gimnazjum, a mury szkoły opuściliście jako dorośli, doświadczeni przez życie ludzie. Zrządzenia losu trzykrotnie rzucały Wam kłody pod nogi - najpierw naukę przerwał Wam strajk nauczycieli, a potem spędziliście długie miesiące na nauce zdalnej, spowodowanej pandemią. A jednak, mimo tych wszystkich przeszkód, wytrwaliście do końca. Poradziliście sobie z maturami (jesteśmy przekonani, że poszły Wam świetnie! ❤), a liceum ukończyliście z wyśmienitymi ocenami. Dziękujemy Wam, za spędzone tu wspólnie trzy lata, za zapisywanie kolejnych kart w historii naszej szkoły, za wytrwałość. Gratulujemy ukończenia IV Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu i życzymy spełnienia wszystkich planów. Czeka Was świetlana przyszłość!

organizator uroczystości: klasa 2Dg
tekst: Barbara Krzyżanowska
zdjęcia: Krzysztof Hennig

Wszystkie zdjęcia dostępne w galerii szkolnej: Przejdź