Gratulacje od Kuratora Oświaty w Bydgoszczy

KURATORIUM OŚWIATY 
W BYDGOSZCZY 


,,Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach.”  – Philip Wylie 

Składam serdeczne gratulacje oraz wyrazy uznania całej społeczności szkolnej: 
dyrekcji, nauczycielom oraz uczniom i ich rodzicom 

IV Liceum Ogólnokształcącego
im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu 

za zajęcie wysokiego miejsca 

w Ogólnopolskim Rankingu Liceów 2021

przeprowadzanym przez Fundację Edukacyjną Perspektywy. 

Kujawsko-Pomorski
Kurator Oświaty 
Marek Gralik 

Bydgoszcz, luty 2021 roku 

Gratulacje w oryginale Pobierz


Jak co roku najlepsze szkoły w województwie zostały wyróżnione przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora, pana Marka Gralika dyplomami i pamiątkowymi statuetkami. W spotkaniu, które odbyło się 17 lutego 2021 r., wzięła udział pani Małgorzata Białek – dyrektor IV Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu. W imieniu społeczności naszej Szkoły przyjęła od pani Marii Mazurkiewicz – Kujawsko-Pomorskiego Wicekuratora Oświaty gratulacje i wyrazy uznania za sukcesy i wysokie miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Liceów Ogólnokształcących 2021, organizowanego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy. Nasza Szkoła, od lat jest najlepszym liceum miejskim w Toruniu i jednym z najlepszych w województwie. Za wysokie wyniki egzaminu maturalnego, sukcesy w olimpiadach i konkursach przedmiotowych, jesteśmy od lat wyróżniani „Złotą Tarczą”. Wyróżnienie przyznane nam na kolejny rok, to dla nas wszystkich motywacja do dalszej pracy i powód do wielkiej satysfakcji.