Halowy Miting L-A

Dnia 18-19 luty 2020 roku odbyły się Halowe Mistrzostwa Torunia w Lekkiej Atletyce. I m-ce i złoty medal w biegu na 600 m. wywalczyła Antonina Jackowiak z kl. IAp, I m-ce i złoto wywalczył również Wiktor Szynaka z kl. III E. Naszej sztafecie 4x200 m w składzie Nina Bruź, Marta Kurczewska, Joanna Wiśniewska i Tosia Jackowiak do miejsca na podium zabrakło 0,03 sekundy.

Wysokie czołowe miejsca zajęły też inne nasze zawodniczki: Wiktoria Krause z kl. II E w rzucie piłką lekarską, Joanna Wiśniewska z kl. I Eg w biegu na 200m oraz Nina Bruź z I Bp w biegu na 100 m.

Był to wielki Finał Mitingu Lekkoatletycznego po wcześniejszych dwóch rzutach halowych, występowali tylko najlepsi zawodnicy wśród dziewcząt i chłopców.

Wszystkim serdecznie gratulujemy życząc jeszcze wielu sukcesów na arenach lekkoatletycznych.

Ze sportowym pozdrowieniem M. Petrowska i M. Nowak.