Stypendia Ministra Edukacji i Nauki

Sukces IV LO, aż 10 uczniów naszej szkoły nagrodzonych stypendiami Ministra Edukacji i Nauki.
Co roku nasi uczniowie otrzymywali stypendia Ministra Edukacji i Nauki. W tym roku szkolnym, aż 10 uczniów naszej szkoły zostało wyróżnionych tym prestiżowym stypendium. Dla naszej społeczności szkolnej to wyjątkowa sytuacja, Minister nagrodził stypendiami wszystkich uczniów, których wnioski zostały złożone. Cała”10” to wyjątkowe osobowości. Wśród wyróżnionych są uczniowie, którzy osiągnęli wybitne wyniki w nauce, są laureatami i finalistami olimpiad przedmiotowych i tematycznych, laureatami międzynarodowych konkursów tematycznych. Na uwagę zasługują również osiągnięcia sportowe na skalę ogólnopolską i społecznicy działający na rzecz innych.
Z dumą prezentujemy tegorocznych stypendystów.

  1. Michael Anderson – z klasy 3Ep
  2. Michalina Krzyżyńska – z klasy 3Ap
  3. Hanna Makowska – z klasy 3Eg
  4. Dominika Pik – z klasy 3Ep
  5. Makary Romanowski-Korać – absolwent klasy 3F
  6. Matylda Sobczak – z klasy 3Bg
  7. Martyna Stasiak – z klasy 3Dg
  8. Jakub Szumiński z klasy 3Dg
  9. Marcin Welter – absolwent klasy 3E
  10. Maciej Zduński – z klasy 3Ep

Wszystkim naszym wyróżnionym stypendiami MEiN serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów.