Zimowe Drzwi Otwarte AWF Poznań on-line już 30 stycznia br.

Aktywność, Wiedza, Forma – AWF Poznań

Osoby zainteresowane studiami w Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu już z końcem stycznia mogą poznać uczelnię i jej studentów. Akademia organizuje Zimowe Drzwi Otwarte online, które odbędą się 30 stycznia (sobota) od godz. 12.00 na platformie ZOOM. Dlaczego warto wybrać AWF Poznań? Jak studenci wspominają pierwsze miesiące nauki? Jak przygotować się do procesu rekrutacji? Dowiecie się tego na wydarzeniu!

Spotkanie poprowadzą studenci, którzy opowiedzą o Akademii, tajnikach studiowania, swoich motywacjach przy wyborze kierunków, wrażeniach z życia studenckiego, a także o tym jak przebiegają letnie i zimowe obozy sportowe i wymiany zagraniczne Erasmus+.

Przedstawicielka Biura Rekrutacji opowie też o procesie naboru, jak się do niego przygotować, żeby przebiegł bez problemów. Odbędzie się także sesja Q&A oraz warsztat na temat życiowych wyborów i podejmowania decyzji. Poprowadzi go uczelniany doradca ds. kariery.

Zapiszcie datę 30 stycznia (sobota) od godz. 12.00 i przygotujcie pytania – będziecie mogli zadać je w trakcie wydarzenia. Szczegóły znajdziecie w opisie wydarzenia!

https://www.facebook.com/events/1191787567833550/