Nasi gimnazjaliści najlepsi w mieście!

Z "Nowości":

fot. Grzegorz Olkowski

Wyjątkową oprawę miało zakończenie roku szkolnego dla ostatniego rocznika gimnazjalistów z Dwujęzycznego Gimnazjum nr 4 przy ul. Warszawskiej. Uczniowie trzeciej klasy okazali się najlepsi w mieście. Ich średnia to 5,25. Odebrali swoje świadectwa na dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego z rąk prezydenta Michała Zaleskiego.

tylkotorun.pl (Michał Ciechowski):

Miano najlepszej klasy roku szkolnego 2018/2019 uzyskała klasa III wygaszanego Gimnazjum Dwujęzycznego nr 4. Jej uczniowie swoje świadectwa odebrali z rąk prezydenta Michała Zaleskiego na oficjalnym spotkaniu zorganizowanym na Rynku Staromiejskim.

O wyborze najlepszej klasy decydują nie tylko średnie ocen uczniów, ale także: wyniki egzaminu gimnazjalnego oraz sukcesy na olimpiadach i konkursach przedmiotowych. Laureaci, łącznie 31 osób, pochwalić się mogą bardzo dobrymi wynikami w nauce i średnią wynoszącą aż 5,25!

– Imponująca średnia całej klasy to efekt tego, że znakomicie uczyliście się przez całe trzy lata! Są wśród Was laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych, można więc nazwać Was rekordzistami w sięganiu po wiedzę. Bądźcie zawsze tak aktywni i nie wstydźcie się tego, bo przed Wami jeszcze długa droga do sukcesu. Życzę Wam słonecznych i pięknych wakacji – gratulował prezydent Michał Zaleski wręczając świadectwa najlepszym z najlepszych.

Więcej zdjęć (autor: Grzegorz Olkowski "Nowości"): zdjęcia

Więcej zdjęć (autor: Łukasz Piecyk tylko.torun.pl): zdjęcia